Skip to content

O nas

Tworzymy eleganckie i nowoczesne osiedle. Spełniamy oczekiwania potencjalnych właścicieli, którzy również cenią sobie spokój wygodę i otoczenie natury. 

Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać. Naszą inwestycję charakteryzuje wysoka jakość, komfort i prestiż. Otoczenie budynków dopełnia zieleń. 

Wszystko wykonujemy z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. U nas znajdą Państwo mieszkanie, w którym poczucie bezpieczeństwa i komfortu będzie Państwu stale towarzyszyć. 

Osiedle Varsovia zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu architektury, która będzie zawsze modna i nieśmiertelna. Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że budynki są odporne na czas i zmieniające się trendy architektoniczne. Dzięki temu, mieszkańcy Osiedla Varsovia będą mieli pewność, że ich domy zawsze będą wyglądały stylowo i nowocześnie, niezależnie od upływu czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o skorzystanie z formularza poniżej.

Napisz do nas

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe

Biuro sprzedaży
osoby kontaktowe

Kierownik Budowy
Jakub Szymański
Email: jakub.szymanski@varsoviahouses.pl

Dyrektor Sprzedaży
Artur Ozdoba
Telefon: +48 696 270 111

Adres

Platinium Cast
ul. Dalanowska 46 lok 46
03-566 Warszawa
NIP: 847 147 96 96