Skip to content

Opis inwestycji

Osiedle Varsovia Houses Praga wyróżnia starannie dopracowana architektura, funkcjonalność oraz nowoczesność. Całość uzupełniona zielenią tworzy niepowtarzalną estetykę i elegancję domów jednorodzinnych w formie zamkniętego osiedla.

Komfortowe domy z garażem

W segmentach o powierzchni 146,5-177,7 m² zaprojektowano funkcjonalny układ pomieszczeń ułatwiający elegancką aranżację przestrzeni. Na parterze każdy dom oferuje otwarty aneks kuchenny, salon z jadalnią, toaletę, wiatrołap oraz garaż. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Zgodnie z koncepcją, z domu jest bezpośrednie przejście do garażu. Na piętrze znajdują się 3 oddzielne pomieszczenia (możliwość zrobienia 4), w tym jedno z dużą garderobą oraz przestronna łazienka. Każdy dom posiada zewnętrzny taras umiejscowiony na dachu budynku, a także własny ogródek i dodatkowo miejsce postojowe przed budynkiem.

Wszystkie pomieszczenia będą doskonale doświetlone, poprzez duże przeszklenia pomieszczeń, południową wystawę oraz dużą odległość do sąsiedniej zabudowy.

Osiedle gwarantuje jego przyszłym mieszkańcom wygodę, komfort i poczucie prywatności. Ogródki stanowią kameralną przestrzeń dla całej rodziny, a dla najmłodszych są bezpiecznym miejscem do zabawy. Na ogrodzonym osiedlu znajduje się ciąg pieszo-jezdny, z którego mogą korzystać tylko mieszkańcy.

Idealne połączenie wielkomiejskiego życia z podmiejskim spokojem. W sam raz dla rodzin, młodych par i wszystkich, którzy docenią spokój, bezpieczeństwo i funkcjonalność nowoczesnego osiedla.

W zakładce Galeria znajdą Państwo kilka możliwych opcji wykończenia wnętrz, zaprezentowanych w koncepcjach 1-5. 

Wymarzona okolica

Osiedle Varsovia Houses Praga na Warszawskim Bródnie to 15 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych z myślą o rodzinie i o tych, którzy szukają spokoju po pracy w centrum miasta. Osiedle położone jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Lasu Bródnowskiego, dzięki któremu mieszkańcy będą się cieszyć czystym, zdrowym powietrzem. To jednocześnie wybór dla tych, którzy chcą korzystać z kina i basenu, a także odwiedzać pobliskie centra handlowe takie jak Atrium Targówek lub M1. Warto podkreślić, że stacja metra linii M2 znajduje się kilkaset metrów od osiedla.

Dom a energia

Pompa ciepła, w którą wyposażony jest każdy z domów, znacznie wpływa na zaoszczędzenie energii cieplnej. Dodatkowym walorem wpływającym na niższe zużycie energii jest ogrzewanie podłogowe zaprojektowane w całym domu poza garażem oraz aluminiowa stolarka okienna montowana w systemie ciepłego montażu w świetle elewacji.

Na każdym dachu znajduje się przepust, umożliwiający podłączenie paneli fotowoltaicznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, Osiedle Varsovia Houses Praga zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę, ale również dbałość o środowisko naturalne poprzez ograniczenie zużycia energii.

Nowoczesne technologie

Osiedle Varsovia Houses wyposażone jest w wiele praktycznych udogodnień, oto niektóre z nich:
  • czytnik tablic rejestracyjnych zaoszczędzi czas i kłopot związany z szukaniem pilota, wjazd otwiera się i zamyka automatycznie
  • inteligentny domofon kiedy nie ma Cię w domu połączy się bezpośrednio z Twoją komórką, abyś mógł go odebrać, dzięki czemu dowiesz się kto zawitał do Twojego domu podczas Twojej nieobecności
  • wrzutnia paczek – nawet kiedy nie ma Cię w domu, kurier może zostawić Twoją paczkę w bezpiecznym miejscu, abyś mógł ją odebrać po powrocie do domu

Ogród i garaż

To co w Warszawie jest luksusem, u nas jest standardem. Każdy dom posiada przylegający do niego ogród, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Tutaj nie zabraknie miejsca na rowery, na własną piaskownicę czy trampolinę dla dzieci. Zielone tarasy na dachach wraz z przeszklonymi balustradami nadają lekkości, nowoczesności i elegancji całej bryle budynku. W garażach zaprojektowano instalację umożliwiającą ładowanie aut elektrycznych.

Początek inwestycji to maj 2022 r., zakończenie II kwartał 2024 r.

Napisz do nas

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe

Biuro sprzedaży
osoby kontaktowe

Kierownik Budowy
Jakub Szymański
Email: jakub.szymanski@varsoviahouses.pl

Dyrektor Sprzedaży
Artur Ozdoba
Telefon: +48 696 270 111

Adres

Platinium Cast
ul. Dalanowska 46 lok 46
03-566 Warszawa
NIP: 847 147 96 96